Co o mně říkají moji úžasní klienti?
Přečtěte si recenze na mé grafické a fotografické práce.

Petr Janda

klub pánu z ponožkovic

Michalovou velkou předností je spolehlivost a rychlost, se kterou pracuje. K tomu ovládá vícero technologií. My jsme již využili Adobe Photoshop, Ilustrátor, Dimension a WordPress. Navíc je sám fotografem, takže rozumí celému grafickému cyklu od fotografie až po přípravu tiskových dat či webové grafiky.

Jan Veselý

klinika mediestetik

Michal tvoří pro naši kliniku grafické materiály pro sociální sítě i tisk. Velmi rychle se naladil na vizuální styl a pravidla naší společnosti a začal s nimi kreativně pracovat. Oceňujeme u něj nejen kvalitu návrhů, ale i ochotu, flexibilitu a velmi rychlé provedení. Za nás i za naše pacienty díky!

Marie Hyklová

bona, o.p.s.  Pr/Fundraiser

Michal pro nás dělal grafiku k výročí 20. let od založení organizace BONA, o.p.s. včetně návrhu pozvánek a plakátů na akce k oslavám. Nejvíc oceňuji jeho flexibilitu v tom, co je možné z jeho strany vytvořit a taky rychlou domluvu a zpracování. Skvělá práce.

Ahmed Sanni

auta ve stylu

Perfektní grafik a fotograf s neuvěřitelnou trpělivostí, se kterým je možné se domluvit téměř na všem. Za mě maximálně doporučuji.​

Miroslav Horáček

sammis s.r.o.

Michal pro mě vytvářel nespočet letáků na propagaci firmy a firemní vizitky. Všechno zvládl velmi rychle, vše bez jediného problému. Vytvořil koncept, který jsem pouze odsouhlasil.

Hana Vrbová

3Dstyl s.r.o.

Pan Kubík nám zpracovával logo pro apartmán a grafický návrh na reklamní roll-upy. V obou případech byla zakázka vyřízená k naší naprosté spokojenosti. Moc děkuji také za neskutečnou rychlost – to se dnes příliš často nevidí. Budu proto velmi ráda ve spolupráci pokračovat.

Tereza Dostálková

Nehtová designerka

Michala jsem požádala o vytvoření loga. Nejprve jsem neměla žádnou představu, řešila jsem i název jako takový, barvy apod. Michal se mnou měl trpělivost, poradil mi a udělal mi skvělé logo. To vše do týdne. 🥰👌

Michal Tumpach

Autoservis mišák

Od pana Kubíka jsem si nechal navrhnout logo. Za 3 dny jsem měl vše navrhnuté a hotové. Cena velmi příznivá. Naprostá spokojenost.​

VÍCE NA MÝCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH