PRomo video

SAMMIS

Promo video pro firmu SAMMIS s.r.o., která se stará o prohlídku mostů a údržbu silnic.

PRomo video

ZA MINUTKU

Promo video pro expresní kurýrní službu Za Minutku, která jezdí po Hradci Králové. Cílem bylo krátké video, které představí jejich služby.

PRomo video

LAMBORGHINI
URUS

Další krátké promo video pro Police Detailing. Detaily krásného supersportu ze stáje Lamborghini.

PRomo video

KOLA VOSSEN

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na prémiových kolech značky Vossen.

PRomo video

AUDI S8

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na Audi S8.

PRomo video

CITROEN DS5

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na Citroenu DS5.

PRomo video

VW PASSAT R

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na VW Passat R-line.

PRomo video

BMW X7

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na BMW X7.

PRomo video

ŠKODA KAROQ

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na Škodě Karoq.

PRomo video

MB - S CLASS

Krátké promo video pro Police Detailing, kteří se specializují na renovaci laku a aplikaci keramické ochrany. Malá ukázka jejich práce na Mercedes-Benz – S class.

VÍCE NA MÝCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH